MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7528243
nr 752 8243
Stolar
4 st, 1800-tal
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 april 2012
kl 19:12:49
8/4 15:06:38